GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Odwrotnie niż Myślisz

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Odwrotnie niż Myślisz (Flip and Go) – fantastyczna platformówka dla dzieci w której będzie nieco inaczej niż w znanych dotychczas grach ze skakaniem, zbieraniem i dążeniem do celu. Tu będzie czasami na odwrót:).

O co chodzi z tym odwracaniem? – jak pewnie się już wszystkie dzieci domyślają w tej grze będzie jakaś zmyła, jakiś trik, który pozwoli nam rozwiązywać plansze w nieco inny sposób niż się przyzwyczailiśmy. Dokładnie o to chodzi – gdy nie mamy wyjścia i stajemy przed ścianą wtedy za pomocą jednego z przycisków odwracamy (odbijamy) planszę. Na początku odbijamy planszę tylko w poziomie (prawa – lewa), w kolejnych zaś planszach będziemy też odwracać pionowo (góra – dół), a jeszcze dalej okaże się że nie tylko jeden bohater może się poruszać, ale to już w dalszej przyszłości.. Prawda, że brzmi fajnie?
Nie pozostaje mi więc nic innego jak zaprosić Was Drogie Dzieci do gry z kosmicznymi stworkami, które się w sobie zakochały. Nasz bohater, który pędzi do swej ukochanej w kosmicznym spodku pomyślał, że zanim spotka swą narzeczoną zbierze jeszcze dla niej kilka cukierków. Czy uda mu się zebrać wszystkie słodycze i dotrzeć do ukochanej? Wszystko w Twoich rękach.

Sterowanie – biegamy i skaczemy strzałkami na klawiaturze. Z lub X lub C – odwrócenie planszy.

Super Zabawy i Pamiętaj jest Odwrotnie niż Myślisz:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne i Gry Platformowe