GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygoda Hydraulika

Ocena gry:

8.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Przygoda Hydraulika (Super Plumber Run) –  Każda pora roku nadaje się do spacerów po lesie ale najlepsza do tego jest pora jesienna. Warto więc się wybrać na małą przechadzkę.

Podobnej myśli jest nasz zapracowany Hydraulik. Ostatnie dni ciągle wypełnione pracą i obowiązkami. Nic dziwnego, że swój wolny dzień postanowił wykorzystać na spacer po lesie. A że energia go rozpiera, to spacer odbędzie się w znacznie szybszym tempie niż marsz. Jeśli i Ty masz ochotę na przygodę to weź sprawy w swoje ręce i razem z naszym małym bohaterem ruszaj po nią. Steruj jego poczynaniami. Skacz, biegaj. Ale wszystko rób z rozmysłem. Przeskakuj między platformami. Zbieraj bonusy i rozbijaj tajemnicze paczki aby Twoje konto z punktami szybko się wzbogacało. Jednocześnie uważaj na przeszkody i wrogów, którzy mogą wam zaszkodzić i przerwać tę podróż.

Sterowanie – palcem (tablet) klawiaturą (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe