GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygody Oriela

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Przygody Oriela – to ciekawa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest doprowadzić bohatera o imieniu Oriel do celu. Musimy umożliwić naszemu bohaterowi przejście całej drogi poprzez usuwanie, przesuwanie i odpowiednie wykorzystywanie różnego rodzaju przeszkód. Przechodzimy kolejne etapy, w których zostajemy przeniesieni w odległe czasy dotyczące historii Québecu* – w humorystyczny i ciekawy sposób przedstawiono nam 400 lat jego historii.

Zaczynamy naszą przygodę razem z Orielem, który w cudowny sposób przeniósł się w czasie przenikając do komputera. Myślicie, że to niemożliwe? A jednak! Tak dużo czasu spędzał przy komputerze, że został w magiczny sposób teleportowany. A może to jego komputer jest niezwykły? W każdym razie właśnie tak Oriel pojawia się w dzikiej okolicy w czasach przed kolonizacją i to my musimy pomóc mu odnaleźć się w kolejnym etapie, czyli w dalszej części historii. W pierwszym etapie musimy np. zająć czymś niedźwiadka, wykorzystać dym z ogniska itd…

Play – aby rozpocząć grę,
Sterujemy przy pomocy myszki – klikamy na odpowiednie przedmioty lub klikamy i przeciągamy w inne miejsce.

Miłej zabawy! BobiBobi

*Québec to największa pod względem wielkości część Kanady. Jak wiemy w Kanadzie językiem urzędowym oprócz angielskiego jest również francuski i po francusku właśnie mówi się w Québecu – większość mieszkańców Québecu mówi bardzo słabo lub nie zna w ogóle angielskiego.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Szukaj i Klikaj i Gry Znajdź Drogę