GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Słodka Droga

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Słodka Droga (Sweet Baby) – Na dworze już się robi ciemno. Rodzice prawie usypiają na stojąco a tego słodkiego łobuziaka wcale nie ciągnie do łóżeczka.

Pomóżmy zmęczonym rodzicom w zaprowadzeniu chłopczyka do jego własnego łóżeczka. Nie będzie to proste, bo jemu wydaje się, że nie jest zmęczony. Może warto posłużyć się podstępem i czymś go skusić aby odbył tą trasę i z uśmiechem się położył? Chyba wszystkie dzieciaki lubią słodycze i zabawki. Może, jeśli jego trasa będzie wiodła przez te przyjemności to wreszcie dotrze na miejsce? Spróbujmy. Linia przerywana pokazuje nam trasę, jaką przejdzie nasz urwis. Kółeczka na niej rozstawione służą temu, aby tę trasę ustawić. W chwili gdy uznasz, że młody może ruszać wciśnij trójkąt „play”.  Uważaj, aby nie potknął się o piłkę i inne, odwracające jego uwagę przedmioty. Słodkich snów. A że nasz mały chłopczyk robi się coraz mądrzejszy to i etapy będą coraz trudniejsze. .

Sterowanie – palcem(tablet) myszką (komputer),

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Fizyczne, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strategiczne, Gry Znajdź Drogę, i Zabawy dla Dzieci