GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pomarańczowa Platformówka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pomarańczowa Platformówka (Oran) – Mały pomarańczowy ludek o imieniu Oran wyrusza w podróż. Jego zadaniem w każdym z poziomów jest zebrać wszystkie monety, a następnie dostać się do wyjścia. Drzwi zostają odblokowane tylko wtedy, gdy zbierzemy wszystkie skarby. Kolekcja wszystkich monet w dalszych levelach bywa trudna, ponieważ pojawiają się tam np. ruchome i znikające platformy, a także inne przeszkody.

Oran żyje na planecie Oran Planet i jest tam całkiem szczęśliwy. Mieszka razem z innymi pomarańczowymi ludkami i często bawią się razem pijąc sok pomarańczowy wydobywający się z wulkanów planety Oran Planet. Niestety zawsze na początku dnia muszą pracować. Ich praca polega na zbieraniu wszystkich pomarańczowych monet. Każdy ludek ma tę samą pracę, a my akurat sterujemy Oranem. Te monety zasilają ich statek kosmiczny, dzięki któremu będą mogli polecieć i zwiedzić inne planety w ich układzie słonecznym takie jak: Lemon Planet, gdzie mieszkają ludki Lemony, czy Apple Planet z mieszkańcami Apple.

Play – aby rozpocząć grę,

Sterowanie

– poruszamy się strzałkami w prawo / w lewo, skaczemy strzałką w górę,

Score – uciekający czas w prawy górnym rogu to jednocześnie liczba zgromadzonych punktów – im szybciej wykonamy zadanie, tym więcej punktów dostaniemy.

Health (ang. zdrowie) – czyli ilość życia.

Pomóż Oranowi wykonać tę jednokolorową misję! 🙂

Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe