GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ślimaczek Xnail

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ślimaczek Xnail – Ślimaczek o imieniu Xnail zaprasza wszystkie dzieci do gry. Nasz dzielny bohater ma za zadanie uratować las przed zniszczeniem. Podczas swej przygody napotyka wiele skarbów, które musi zebrać, ale i wiele czyhających niebezpieczeństw. W tej superowej grze platformowej na jego drodze pojawiają się inne nieprzyjazne zwierzaki jak jeżyki czy mechaniczne strusie, które będą próbować przeszkodzić mu w wykonaniu misji. My możemy je jednak pokonać skacząc na nie (na jeża gdy nie postawi jeżyka) lub na strusia gdy akurat nie strzela lub wykorzystując dostępną broń.

Pokonuj plansze po kolei aby na końcu dotrzeć do celu. Trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Powiem Wam Moje Drogie Dzieci, że gierka wcale nie jest łatwa i stanowi dość duże wyzwanie zwłaszcza dla maluchów. Ale głowa do góry, zawsze można zacząć misję od początku. Moja rada dla Was: wykorzystujcie każdą możliwą broń jak Guma Balonowa (Z), czy Strzał (X), oraz spryt – chowajcie się do skorupki (Spacja).

Sterowanie:
– przy pomocy strzałek: w prawo, w lewo – ruszamy się, w górę – skok i wspinanie się po linie,
– spacja – chowamy się do skorupki,
– klawisze Z i X – tajna broń,

Dopowiem Wam tylko, że jeśli lubicie gry dla dzieci tego typu gdzie się biega i skacze to polecam Wam podobną grę Turtix Online.

A teraz już życzę Wam
Powodzenia w wykonaniu tej niesamowitej misji!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe