GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hopper 4

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Hopper 4 (Mountain of the Sun) (Góra Słońca) – to czwarta już część świetnej gry platformowej z małą kuleczką w roli głównej. I tym razem mamy do pokonania aż 20 różnorodnych i kolorowych i słonecznych leveli. Jak zwykle zadaniem małej kuleczki w każdej z plansz jest zebranie bonusów (innych małych czerwonych kuleczek) i dotarcie do celu, czyli finałowej gwiazdki. Jak zawsze Hopper musi strzec się wrogich stworków i innych niebezpiecznych obiektów.

Nasza sympatyczna i jak zawsze uśmiechnięta kuleczka Hopper wybrała się na wakacje do Egiptu. Jest na plaży i wygrzewa się w słoneczku leżąc przy piramidach. Niestety kuleczka nie potrafi żyć bez skakania i takie bezczynne leżenie to dla niej żadna frajda, dlatego bardzo szybko zlokalizowała platformy z palmami, wokół których krążą wrogowie i już nie może się doczekać kiedy wyruszy na poszukiwania gwiazdki, która przeniesie ją do kolejnych plansz.

Start – aby rozpocząć grę,

W grze:
Hopper – oznacza ile mamy żyć,
Level – mówi nam na którym jesteśmy levelu,
Score – liczba zdobytych punktów,
Time – bonusowy czas na wykonanie zadania, gdy pokonamy level szybko i zostanie nam dużo czasu to otrzymamy bonusowe punkty,

Poruszamy się:
w prawo, w lewo – strzałkami kursora klawiatury prawo/lewo,
Skok – za pomocą spacji,

Powodzonka! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Hopper i Gry Platformowe