GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kaktus McCoy

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Kaktus McCoy (Cactus McCoy) – to gra platformowa w której wcielamy się w tytułowego Kaktusa McCoya i wyruszamy w niesamowitą i pełną przygód, niespodzianek i niebezpieczeństw podróż usłaną kolcami:).

Jeśli jesteś gotowy na przygodę w której będziesz walczył o przetrwanie na Dzikim Zachodzie to zapraszam. A było to tak: Pewien Kowboy miał zlecenie: znaleźć skarb i odstawić go swojemu Bossowi. Po wielu poszukiwaniach znalazł skarb na pustyni. Nie wiedział jednak że jest to skarb magiczny – kaktusowy i kiedy obudził się następnego ranka okazało się, że sam zamienił się w kaktusa, a jedynym antidotum na powrót do normalności jest oddanie skarbu. Wziął więc kowboj Kaktus McCoy wspomniany skarb i wyruszył z powrotem. Droga powrotna okazała się jednak niezbyt łatwa ponieważ czekający na skarb Boss wysłał swoich ludzi aby skarb przechwycili..

Czy uda Ci się dotrzeć do celu nie tracąc przy tym niezbędnej energii? Przechodź kolejne poziomy (jest ich 12) i udoskonalaj swoje umiejętności, zdolności i wyposażenie.

Sterowanie
Strzałki – poruszanie się,
A – skok,
S – atak,
D – odłożnie broni.

Powodzenia! BobiBobi.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Strzelanki, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe