GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Raiden X

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Raiden X – to gra, w której naszym głównym zadaniem jest podbój kosmosu. Lecimy małym stateczkiem kosmicznym i strzelamy do różnego rodzaju zbliżających się innych statków. Gdy taki obcy statek nas dotknie, tracimy jedno życie. Wraz z pokonywaniem kolejnych etapów naszej kosmicznej przygody pojawiają się bonusy, które możemy zbierać. Dzięki nim zyskujemy między innymi nowe, lepsze rodzaje broni, a także punkty. Broń warto kolekcjonować i zamieniać na lepszą, ponieważ na koniec musimy rozprawić się jeszcze z Bossem, którego ciężko zlikwidować zwykłą bronią.

Pamiętajcie, że zwykła amunicja jest nieograniczona, więc strzelamy całymi seriami, aby pokonać wrogie obiekty. Im większy jest obiekt, tym więcej strzałów musimy oddać, aby go zniszczyć. Po zestrzeleniu wroga wypadają z niego skrzynki, w których kryją się różne inne, mocniejsze bronie. W miarę możliwości zbieraj je nalatując na nie i zobacz jaką super broń zebrałeś. Zbieraj również złote medale, za które dostaniesz dużo dodatkowych punktów. Zagraj razem z przyjaciółmi i zobaczcie kto z Was będzie miał więcej punktów. Mała podpowiedź: czasem warto wycofać się statkiem, odlecieć troszkę do tyłu, aby mieć więcej miejsca na atak.

Sterujemy – statkiem przy pomocy strzałek na klawiaturze (w prawo, w lewo – skręt w prawo lub w lewo, w górę – przyspieszenie, w dół – zwolnienie),

Strzelamy:
Z – zwykłe strzały, X – bomba.

Miłej zabawy i celnego strzelania! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i Gry Strzelanki