GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Podpal Pochodnie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Podpal Pochodnie (Pyro) – to ciekawa gierka, w której naszym zadaniem jest podpalić pochodnie (znicze) przy pomocy ognistej kuli. W tym celu musimy odpowiednio ją skierować i dobrać odpowiednią siłę strzału. Klikamy na ognistą kulę i nie puszczając myszki sterujemy – dobieramy kierunek i moc uderzenia. Pokaże się strzałka z czerwoną linią wychodzącą z jej środka. Na strzałce widzimy moc uderzenia, zaś linia czerwona pokazuje nam tor po jakim poleci kula.

W kolejnych planszach czekają na nas bonusy takie jak np. różowo ognista kula, której linia wyznaczająca tor jest dłuższa, przez co możemy oddać bardziej precyzyjny strzał.

Dostępnych mamy ponad 40 różnorodnych leveli, a w każdym z nich chodzi mniej więcej o to samo – musimy podpalić wszystkie lub większość pochodni, wtedy zadanie zostanie wykonane. Dlatego można spędzić razem z tą super grą długie godziny świetnie się bawiąc. Z prawej strony u góry ekranu gry mamy narysowany mały znicz z liczbą informującą ile pochodni musimy podpalić, aby level był zaliczony. Z lewej zaś strony mamy małą piłeczkę z liczbą informującą nas ile mamy amunicji w postaci ognistych piłeczek.

Play – aby rozpocząć grę,
Sterujemy – przy pomocy myszki – klikamy na kulę.
Suicide lub literka S – jeśli straciłeś wszystkie kule nie masz wyjścia z sytuacji spróbuj jeszcze raz rozwiązać level,
Mute lub M – wyłącz dźwięki.

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie