GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Roly Poly Cannon 1

Ocena gry:

8.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Roly Poly Cannon 1 – to supergierka, w kórej naszym zadaniem jest likwidowanie różnego rodzaju żółtych stworków – emotikonek. Do zbijania emotek posłuży nam nie byle jaka broń, bo jest nią działo. Nasze armata ma nieograniczoną ilość amunicji więc możemy strzelać ile chcemy. Jednak aby zapisać się w rekordowych wynikach musimy użyć kul armatnich jak najmniej. Z tego co udało mi się zaobserwować rekordzista tej gry użył tylko 66 kul – niesamowite! Mój rekord to coś koło 250 użytych kul. Spróbuj szczęścia w tej niesamowitej i wciągającej gierce. Strzelaj do stworków i staraj się ich pozbyć na wszelkie możliwe sposoby.

Naszym zadaniem w każdej z plansz jest wyeliminowanie wszystkich stworków – nie ważne jak ważne, aby się ich pozbyć. Gdy wystrzelisz kulę z armaty zaczyna się odliczanie od 3 (3>2>1>0) i… buum – gdy kula znajdzie się blisko stworek wylatuje w powietrze i zamienia się w aniołka:). Czasami wystarczy strącić stworka do wody lub do gorącej lawy. Efekt będzie taki sam – pozbędziemy się natrętnych emotek.
Zadanie nie jest łatwe bo na naszej drodze staje wiele „przeszkadzajek” takich jak koła, deski, kule, cegły itp.. Czasami mogą one nam nawet pomóc np. strącając stworki do wody. W większości plansz mamy także do dyspozycji beczkę z prochem dzięki której możemy wysadzić większą ilość stworków naraz. Wystarczy umieścić kulę armatnią blisko beczki, a ona już „zrobi swoje”:).

Sterujemy – przy pomocy myszki: Celujemy – przy pomocy celownika tam gdzie chcemy aby poleciała kula; Dobieramy siłę – im dalej celownik od armaty tym większa siła uderzenia; następnie Klikamy – oddajemy strzał.

Play – aby rozpocząć grę,
Continue – możemy w dowolnym momencie kontynuować przerwaną grę.

Miłego i celnego strzelania!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i Gry dla Chłopców