GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Chicken Invaders

Ocena gry:

8.67
/10 (liczba ocen:
3
)

Chicken Invaders, czyli inwazja kosmicznych kurczaków. Lecimy sobie spokojnie naszym statkiem powietrznym aż tu nagle ni stąd ni zowąd pojawiają się kurczaki. Czy są one prawdziwe czy to tylko dobra imitacja, a tak naprawdę to jakieś pozaziemskie stwory trudno powiedzieć. Wiemy jednak, że postanowiły na nas najechać a my musimy się bronić. Dodatkowo posiadają broń i nie wahają się jej użyć – są to jaja. Czasem robią taki zrzut, że ciężko uciec. Musimy jednak pamiętać, że im mniej kurczaków tym mniej jaj na nas poleci – dlatego staramy się jak najwięcej ich unicestwić strzelając do nich. Rozbicie kurczaka powoduje czasem, że wylatuje udko, które należy zebrać aby mieć więcej punktów.

Co jakiś czas także, abyśmy sobie za bardzo nie pomyśleli, że jesteśmy w kuchni, a nie w kosmosie zamiast kurczaków pojawia się deszcz meteorytów. Lecące na nas zewsząd kosmiczne głazy także rozbijamy, a gdy się rozpołowi to znów itd…

Sterujemy – przy pomocy myszki. Nasz statek rusza się po całej planszy wraz z myszą i to my decydujemy gdzie się znajdzie. Celujemy i strzelamy.
Start – aby zacząć grę.

Get deluxe version – pobranie pełnej płatnej wersji do instalacji.

Miłej kosmicznej przygody z kurczakami! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Strzelanki, i Gry Zwierzęta