GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Podbój Antarktydy

Ocena gry:

9.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Podbój Antarktydy (Conquer Antarctica) – to ciekawa strzelanka, w której w rolach głównych występują wałczące ze sobą grupy pingwinów. Chodzi o to, aby przy pomocy kul – śnieżek lub innej mocniejszej broni (granat, bomba) zrzucić wrogie pingwinki do wody. Akcja gry dzieje się na wodzie i każda z pingwinich band stoi na swoim terytorium (na swojej tafli lub taflach lodu) po prawej i po lewej stronie.

W tej grze sterujemy myszką. Aby strzelić celnie musimy dobrze ustawić nasze działko (bazookę) – ustalamy jego moc i kąt nachylenia za pomocą wskaźnika Drag, a następnie wyrzucamy pocisk klikając na Fire. Jeśli pocisk spadnie za daleko bądź za blisko, wtedy ustawiamy działko pod innym kątem lub zmieniamy jego zasięg.

Aby rozpocząć grę:
1. Klikamy na Low lub High w zależności od szybkości naszego komputera (w nowych komputerach zazwyczaj High).
2. Teraz mamy do wyboru grę sam na sam z komputerem „New Compaign” lub z partnerem „2 Player Game”

Jeśli wybierzemy „New Compaign” to następnie klikamy „Begin Battle” a potem „Level”. Jeśli wybierzemy „2 Player Game” to kolejnym krokiem jest wybór planszy.

Fajnie gra się tutaj w opcję 2 Player Game, ponieważ jedną bandą pingwinów jesteśmy my, a druga nasz kolega lub koleżanka. Można też zorganizować sobie cały turniej śnieżkowej bitwy i zobaczyć, kto ma najlepszą drużynę.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Miłej walki i celnych strzałów:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Chłopców, i Gry dla Dwóch Graczy