GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gdzie Mój Kapelusz?

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Gdzie Mój Kapelusz? (Jake’s Tough Break) – W Krainie Ooo jest zawsze Pora na Przygodę. Tym razem sytuacja zmusza do akcji i podjęcia wyzwania przez Jake. Dość nietypowego dla nas, ale tam całkiem normalnego gadającego psa.

Jake ma problem. Jego ostatnie spotkanie z Czarnoksiężnikiem nie było przyjemne i zakończyło się rzuceniem na Jake’a zaklęcia. W wyniku tego zaklęcia nasz bohater lekko się rozsypał i jego świat nie wygląda już tak fajnie. Aby wszystko wróciło to poprzedniego stanu musi zdobyć czarodziejski kapelusz, który się gdzieś zapodział. Pomóż mu go zdobyć, w pełnej wyzwań i przygód gierce. Gdzieś ten kapelusz przecież musi być. I jest. Tylko, że znaleźć to jedno a dostać się do niego i zabrać to drugie. Gdy już widzisz kapelusz to opracuj strategię i krok po kroku steruj postacią. Wykorzystaj strzałki aby poruszać nią i postaraj się aby pokonała przeszkody, przeskoczyła miedzy platformami bez uszczerbku dla zdrowia. Jeśli uważasz, że po drodze warto coś zabrać to przyda Ci się spacja. Nie łatwo jest zdobyć magiczny przedmiot a z każdym poziomem gry, jest to trudniejsze.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne, Gry Logiczne, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, i Gry Znajdź Drogę