GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ninja i Skarby Piratów

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ninja i Skarby Piratów (Potty Mouth Ninja: Enter The Pirate) – to wspaniała gierka logiczna w której poruszamy się małym Ninją. Zadaniem wojownika jest odnaleźć i dotrzeć do wszystkich zagubionych skarbów pirackich. Aby jednak to zrobić musi on przebyć pewną drogę i trochę pogłówkować, a my mu w tym pomożemy. Przepychamy beczki, zbieramy specjalne bonusy, przepychamy specjalne totemy, blokujemy złych piratów itp..
A więc zaczynamy!
Play – aby rozpocząć grę,
Beczki – przepychamy poruszając się przy pomocy strzałek,
Energetyczny Pergamin – gdy go zbierzemy nabieramy sił i wtedy możemy przepchnąć jeden z totemów (ciemnobrązowy). Aby przepchnąć Totem ustawiamy się w żądanym kierunku, wciskamy Spację, a następnie odpowiednią strzałkę. Informację na temat tego ile mamy pergaminów zawarta jest po prawej stronie na górze gry poniżej skarbów.
Drugi Totem (jasnobrązowy) – możemy przepychać i naszym zadaniem jest umiejscowienie go na miejscu dla niego przeznaczonym (kółko) – wtedy zostaną odblokowane zabójcze wrota (te z trupią czachą:)).
Skarby – aby przejść planszę musimy zebrać wszystkie skarby. Ich ilość mamy wyświetloną na górze gry po prawej stronie.

Gdy wpadniemy w zasadzkę lub nie będziemy mieli wyjścia z sytuacji nasz wojownik popełni Seppuku* czyli zostanie unicestwiony. Zatem gdy chcemy rozpocząć level od początku klikamy na Suicude.

Sterowanie:
Chodzimy przy pomocy Strzałek,
Spacja – aby użyć Energetycznego Pergaminu w celu przepchnięcia Totemu,

* Seppuku inaczej Harakiri popełniano w dawnych czasach w Japonii jako wyraz szczerości. W kulturze japońskiej wierzono, że w brzuchu mieściła się dusza i uczucia: gdy np. wojownik nie mógł w żaden sposób oczyścić się z ciążących na nim zarzutów czy też z hańby popełniał Seppuku – pozbawiał się życia przy pomocy samurajskiego miecza.

Powodzonka w tej przesympatycznej grze.. BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Sokoban