GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Scooby Doo w Piramidach

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Scooby Doo w Piramidach (Scooby Doo Curse of Anubis Pyramid of Doom!) – pomóż Scooby Doo i Shaggy’emu pokonać labirynty w podziemiach piramid. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ na ich drodze stoją bloczki, które nie pozwalają im przejść dalej. W każdym levelu czeka ich nowa przygoda i inne wyzwanie. Dodatkowo nasi bohaterowie mają określoną ilość ruchów na wydostanie się z labiryntu, dlatego każdy krok musi być przemyślany.

Scooby Doo i Shaggy jak zwykle wpakowali się w tarapaty. Razem z przyjaciółmi wybrali się do Egiptu na wakacje i wpadli w niezłą pułapkę. Odłączyli się od przyjaciół i postanowili pójść swoją drogą. Niestety jak to oni, wybrali dość nieszczęśliwie i weszli do grobowca piramidy. Wejście za nimi się zamknęło, a wszystko zawirowało. Są teraz w niezłym labiryncie i muszą się jak najprędzej z niego wydostać. Pełni strachu i obaw o czyhające tam mumie i inne starożytne duchy, próbują przedostać się do wyjścia z każdej komnaty. Pomóż im, bo sami sobie raczej nie poradzą.

Sterujemy – strzałkami klawiatury:

w prawo – ruch w prawo,
w lewo – ruch w lewo,
w górę – idziemy prosto,
w dół – idziemy do tyłu,

Aby przesunąć blok także poruszamy się strzałkami ustawiając się z odpowiedniej strony, aby w odpowiednim kierunku przesunąć blok.

Miłej zabawy życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty, Gry Sokoban, i Gry Znane Postacie