GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mulan i Chiński Nowy Rok

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mulan i Chiński Nowy Rok (Mulan Year of the Rooster) – Wkrótce nadejdzie Sylwester a zaraz po nim rozpocznie się Nowy Rok. Większość będzie świętować ten czas i bawić się. Ale nie wszędzie rok zaczyna się tego samego dnia.

Poznaj tradycje Chin, gdzie nowy rok zaczyna się w innym niż u nas dniu. Każdy taki rok ma swój symbol. Może to być tygrys, kogut, małpa i parę innych znaków. Mulan kultywuje tradycje swoich przodków i przygotowuje się do obchodów nowego roku.  Mulan chce zorganizować imprezę z okazji wejścia w rok koguta. Poznaj techniki origami, chińskiej sztuki tworzenie figurek z papieru. Mulan chce stworzyć dekoracje w postaci koguta. Musi też przygotować dla siebie uroczysty strój noszony przez Chinki przy takich okazjach. Wybierz różne elementy tego ubioru. Na końcu udekoruj salę, w której odbędzie się przyjęcie. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i dostępne elementy aby ten dzień, ten rok był wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest Mulan.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Święta, Gry Ubieranki, Gry Znane Postacie, i Zabawy dla Dzieci