GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wegan Wampir

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wegan Wampir (Vegan Vampire) – to gra przygodowo – platformowa dla dzieci, która swoim klimatem doskonale wpasowuje się w święto Halloween. Zagraj w Wegan Wampir i zjedz wszystkie warzywa i owoce.. a może i coś więcej:).

Pewnego razu pewien młodzieniec spotkał piękną dziewczynę. Od słowa do słowa tak się zajęli rozmową, że chłopak spojrzał tylko na zegarek i w nogi. Okazało się, że był wampirem i musiał znikać gdzie pieprz rośnie zanim nastanie dzień – bo jak wiemy wampiry nie lubią światła słonecznego. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że nasz bohater oprócz tego, że był wampirem był także wegetarianinem:) – ot taka przypadłość. Czy to się kłóci się ze sobą? Oczywiście, ale nasz wampirek sobie z tym poradzi – będzie „wcinał” warzywa i owoce.

Tak więc naszym zadaniem jest zjeść całe wegetariańskie jedzonko z planszy i oczywiście czym prędzej skoczyć do następnej rundy. W kolejnych planszach możecie spotkać hamburgery – oczywiście także wegetariańskie, które dodadzą Wam mocy i będziecie mogli np. skoczyć na skrzynie aby się ich pozbyć. Spotkacie też napój energetyzujący. który z kolei w odróżnieniu od hamburgera uczyni nas lekkimi i będziemy skakać zdecydowanie wyżej niż zwykle.

Sterowanie: – przy pomocy strzałek klawiatury, lub przy pomocy klawiszy W, S, A, D.

Dobrej Przygody z Wegańskim Wampirkiem! życzy Wam
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Halloween i Gry Platformowe