GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Słodki Stworek

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Słodki Stworek (Sweets Monster) – Niektórzy są słodcy na pierwszy rzut oka. Inni aby być tacy, muszą zjeść bardzo dużo słodkich rzeczy, jak cukierki i ciasta. Na szczęście w Halloween nawet stworki mogą być słodkie a cukierki są wszędzie dookoła.

Nasz stworek jest słodki sam w sobie. I uroczy. Nie przeszkadza mu to pogłębiać stan swojej słodkości poprzez zajadanie się cukierkami. Uwielbia jest tak bardzo, że wystarczy jedno Twoje kliknięcie i rusza do przodu. Niestety nie zważa zupełnie na otoczenie. Są tego dwie potencjalne konsekwencje. Pierwsza jest taka, że nie zbierze zbyt wielu słodyczy. Są one na różnych wysokościach i po niektóre trzeba podskoczyć. Można odbijać się od różnych rzeczy, jak dyniowe głowy. Warto zdobywać serca i bańki do latania. Aby tego dokonać, trzeba skakać a tego, bez Twojej pomocy stworek nie zrobi. Druga konsekwencja jest taka, że nie skacząc nie ominie się niebezpieczeństw czyhających na drodze. Mocne zderzenie to koniec przygody. Weź więc los stworka w swoje ręce i pomóż mu w jego słodkiej wyprawie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, i Gry Zbieranie i Łapanie