GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hopper

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Hopper – to ciekawa gra platformowa, w której wcielamy się w postać małej kulki z oczkami imieniem Hopper:). Aby przejść level musimy dotrzeć do złotej gwiazdki. Zadanie nie jest proste – musimy dostać się czasami aż na sam koniec planszy. A do tego na naszej drodze staje sporo „mało przyjaznych” stworków ;( – w kształcie zielonych gwiazdek. Zielonych stworków nie możemy dotknąć ponieważ „stracimy życie”.

Inne przeszkody to np. kręcące się w kółko latające, niebieskie stworki, złowieszcze ptaki, ogień, ruchome platformy i inne.

Do przejścia mamy 10 leveli. Puste plansze oznaczone są czerwonymi kółkami, natomiast plansze które przeszliśmy oznaczone są zapełnionymi kółkami – kropkami. Dlatego nie ma na co czekać tylko rozpocząć grę. Sprawdźcie swoje umiejętności i zręczność, ponieważ nie jest tak łatwo dotrzeć na sam szczyt, aby zdobyć upragnioną gwiazdkę. Ale jeśli chcesz, aby Hopper wydostał się z tej krainy pełnej wrogów, pomóż mu. Bez Twojej pomocy zbyt dużo nie zrobi, bo przecież nie ma nawet nóg!

Start – naciśnij aby rozpocząć grę,

W grze:

Hopper – oznacza ile mamy żyć,
Level – mówi nam na którym jesteśmy levelu,

Poruszamy się:

w prawo, w lewo – strzałkami kursora klawiatury prawo/lewo,
skok – za pomocą spacji.

Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Hopper i Gry Platformowe