GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pluszowa Przygoda

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pluszowa Przygoda (Teddy’s Excellent Adventure) – Zapewne każde dziecko ma swoją ulubioną zabawkę, lalkę, misia lub innego przytulaśnego pluszaka. Tak jest i w przypadku tej małej dziewczynki, której historię zaraz Wam kochane dzieci opowiem. Jak wiecie na mojej stronce BobiBobi mam tylko fajne gry skierowane do najmłodszych więc myślę, że i tą grę polubią wszystkie dzieci – te małe, a może i te duże…:) Oto historyjka:

Było piękne i słoneczne piątkowe popołudnie. Rodzinka w komplecie Mama, Tata, Rachy i jej miś jak zawsze na weekend i tym razem wybrała się na mały wypoczynek. Podróż ciągnęła się dość długo i Rachy myślami była już daleko. Myślała o tych wszystkich przygodach, które czekają na nią i na jej ukochanego pluszaka. Na końcu podróży czeka na nich piękny domek w środku lasu, dookoła sama przyroda – mnóstwo drzew, śpiewające ptaszki, a nieopodal rzeczka gdzie tata łowi ryby. W zeszłym roku tata złowił taką ogromną rybę, że…
Wtem, nagle! Na jezdnię, ni z tego ni z owego, wyskoczył mały jelonek. Tata – doświadczony kierowca – bardzo przytomnie zahamował i skręcił aby uniknąć wypadku z wystraszonym zwierzęciem.
Tymczasem miś, który grzecznie siedział całą drogę na tylnej kanapie auta tuż obok Rachy, poczuł coś dziwnego – poczuł, że unosi się w powietrzu. Takie uczucie towarzyszyło mu tylko raz w życiu kiedy kilka lat wcześniej (zanim poznał Rachy) został przywieziony z magazynu do sklepu podczas wyładunku towaru. Było to dziwne uczucie – aż misiowi zakręciło się w pluszowej główce.
– O nie! Mój ulubiony pluszowy miś wypadł przez okno! – żaliła się i płakała dziewczynka.
Rodzice udawali jakby nie słyszeli co się stało, a może byli przejęci jeszcze tym jelonkiem? Mama powiedziała tylko słabym głosem:
– Co masz na myśli mówiąc wyskoooczył? Mogę się załooożyć, że udał się na wymarzooony… piiiknik.

Czy niedźwiadek rzeczywiście wybrał się na piknik? czy może poszedł szukać szczęścia gdzieś indziej? Jaki będzie jego los bez jego najlepszej przyjaciółki i czy odnajdzie swoje przeznaczenie? Tego dowiemy się grając w grę, jednak jedno jest pewne – po drodze czeka go mnóstwo ciekawych przygód, które będziemy pokonywać razem z nim. Zatem pozostaje mi życzyć Wam Miłej Zabawy!

Sterowanie:
strzałki w prawo i w lewo – chodzenie,
strzałka w górę – skaczemy.
myszka – gdy musimy w grze wykonać jakieś zadanie (usunąć przeszkodę, rozwiązać zagadkę) wtedy klikamy myszką.

Miłej Przygody życzę Wszystkim Dzieciom i ich Misiom!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Platformowe, i Gry Przygodowe