GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Santa on Skates

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Santa on Skates – Wierzycie w Świętego Mikołaja? To super. Ale nie wierzcie, że ten starszy brodaty pan umie tylko siedzieć w saniach i wchodzić przez kominy. Mikołaj ma świetną kondycję fizyczną i dużo ćwiczy.

Mikołaj, z racji miejsca zamieszkania i ulubionej pory roku preferuje sporty typowo zimowe. Jazdę zaprzęgiem reniferów opanowaną ma do perfekcji. A jakie jeszcze dyscypliny mogły by mu się spodobać, biorąc pod uwagę panujący wokół mróz i obfitość śniegu? Wejdźcie do gry i sprawdźcie sami, co tym razem robi nasz Mikołaj ku uciesze dzieciaków. Mikołaj postanowił poćwiczyć skoki na torze przeszkód. Spryt, siła i refleks na pewno mu się przydadzą a wy możecie pomóc mu w tych zawodach. Jeśli będziecie gotowi kliknijcie ekran lub przycisk myszki i ruszajcie. Podskoczcie, gdy będzie się zbliżać przeszkoda i dojedźcie cali i zdrowi do mety.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Święta, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, i Zabawy dla Dzieci