GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kolekcjoner Ości

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kolekcjoner Ości (Bunnerific) – to bardzo ciekawa platformówka, w której sterujemy małym niebieskim kotkiem, który za wszelką cenę chce zebrać wszystkie… ości:). A my mamy mu w tym pomóc. Oczywiście nie musimy szukać malutkich ości, które są wielkości szpilki, bo to byłoby niezłe wyzwanie, oni o cały szkielet ryby, który kociaki uwielbiają obgryzać. Ale uwaga na wrogów, przebiegłe króliczki będą chciały pokrzyżować nam plany.

No cóż więc tak, jeśli chodzi o sterowanie to:

Strzałki w prawo / w lewo – ruch kotka w prawo lub w lewo,
Klawisz Z – skok kotka,
Klawisz X – atakujemy. Możemy atakować tylko wtedy gdy zbierzemy odpowiedni bonus w postaci Powera.

Podczas gry na planszach napotkamy nie tylko ości ale i wrogów np. w postaci wszelkiej maści królików, które będą chciały nas odwieźć od naszego planu zbiórki ości, przeszkadzając. Gdy dotkniemy takiego królika robi się z nami nieciekawie i tracimy jedno z małych żyć. Ale nie damy się tak łatwo, ponieważ na planszy pojawiają się dodatkowe Życia w postaci czerwonych serduszek i megaŻycia w postaci samej niebieskiej główki kotka. Te życia oczywiście możemy zbierać gdy mamy niedobór:). Czasem pojawia się dodatkowy niebieski Power dzięki któremu możemy zdziesiątkować przeszkadzające nam króliczki.

W każdej planszy mamy do zebrania odpowiednią ilość ości – dopiero wtedy nasz kotek jest zadowolony i dopiero wtedy może przejść do kolejnego poziomu. Do dzieła! Ości czekają, króliki niestety też!

Powodzonka, BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe