GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

FireBoy & WaterGirl 2 in the Light Temple

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
2
)

FireBoy & WaterGirl 2 in the Light Temple – tym razem bohaterowie gry, czyli Ogniowy Chłopiec i Wodna Dziewczynka mają do wykonania zadanie w tzw. Świątyni Światła. W Świątyni Światła, ponieważ oprócz zadań typu otwieranie bramek, zbieranie diamentów (chłopiec zbiera czerwone, a dziewczynka niebieskie) i omijanie przeszkód (chłopiec nie może wpaść do wody, a dziewczynka do ognia) muszą walczyć ze światłem.

Ta walka ze światłem to nie dosłowne mocowanie się z promieniami świetlnymi, ale raczej użycie światła m.in. laserowego, aby dotrzeć do celu, czyli do drzwi odpowiednio oznaczonych dla dziewczynki i dla chłopca. Trzeba też czasem wykazać się sprytem, aby być bardziej przebiegłym niż ktoś kto poustawiał te wszystkie pułapki, dlatego główka musi pracować*.

Sterowanie:
WaterGirl – przy pomocy klawiszy A, D, W (ruch w prawo, w lewo, skok),
FireBoy – strzałki w prawo, w lewo, w górę (ruch w prawo, w lewo, skok).

Play – aby rozpocząć grę,

I znów uratuj tą miłą życiodajną parkę!:) Powodzenia! BobiBobi

*główka pracuje – ten zwrot oznacza, że na sza głowa pracuje, czyli myśli. A więc jeśli ktoś powie Wam „rusz głową” – to znaczy, że powinniście pomyśleć. „Pracować z głową” to pracować lub robić coś rozsądnie, przemyślanie.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, i Gry Znajdź Drogę