GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Tom i Jerry: Nocna Przekąska

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Tom i Jerry: Nocna Przekąska (Tom and Jerry in Midnight Snack) – Myszce Jerry jak to myszce zachciało się serka co gorsza w czasie snu. Twoim zadaniem jest pomóc lunatykującemu Jerry’emu tak ominąć przeszkody, aby zebrał po drodze kawałki sera oraz niezbędne klucze i dostał się do wyjścia (po zebraniu klucza drzwi się same otwierają). Jerry jest zawsze w tarapatach, dlatego warto mu pomóc. Pamiętaj, że on liczy na Twoją pomoc!

Jerry lunatykuje,czyli chodzi we śnie, więc nie do końca wie co robi i to my musimy nim pokierować. Robimy to przy pomocy elementów dostępnych w lewym dolnym rogu poprzez umieszczanie ich w odpowiednim miejscu na planszy. Mamy tam sprężyny i strzałki, które mogą kierować Jerry’ego w różne strony, a liczba obok oznacza dostępną ilość.

W momencie gdy Jerry nastąpi na strzałkę, ta skieruje go w tą stronę, w którą ona wskazuje, a jeśli nastąpi na sprężynę to przeskoczy nad przeszkodą.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Gadżety pomocne przy chodzeniu umieszczamy klikając na nie i nie puszczając przenosimy je na planszę.

Gdy jesteśmy pewni, że wybraliśmy odpowiednią drogę dla Jerry’ego klikamy Start, a gdy coś pójdzie nie tak pomocny będzie przycisk Reset i wtedy rozstawiamy mu drogę jeszcze raz.

 

Jerry’emu życzę miłego pałaszowania, a Tobie miłego grania!

BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znajdź Drogę