GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygoda Zajączka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Przygoda Zajączka – Kochani! Pamiętacie fajną grę dla dzieci Wielkanocny Zajączek? Tu możecie się zabawić w fajną, pełną przygód platformówkę z zajączkiem – kolekcjonerem w roli głównej. I tym razem nasz skoczny przyjaciel biega, skacze i zbiera smakołyki dla siebie. Nie zabraknie także antybohaterów, którzy będą nam za wszelką cenę chciały pokrzyżować plany. My jednak możemy sobie z nimi poradzić, a to skacząc na nie, a to używając kulek i procy.

Rzeczy, które zbieramy po drodze to na przykład smakołyki takie jak marchewki, kapustki, gruszki, jabłka, bananki, kalafiorki i wiele innych – wszystko zdrowe i pyszne. Smakołyki oczywiście dla naszego zajączka, on uwielbia te produkty. Przy okazji możecie podziwiać okolicę, w której mieszka zajączek. Z oddali widać domki i pola otaczające jego norkę.

 

Sterowanie:
– strzałki w prawo / w lewo – ruch zajączka,
– strzałka w górę – skok,
– spacja i strzałka w dół – używamy procy,

Drogie Dzieci! Ten zajączek wie co robi i wie co dobre:). Pamiętajcie! Codziennie warto jeść zdrowe, pożywne, a co ważne smaczne warzywa i owoce. Ja np. uwielbiam podobnie jak ten zajączek marchewkę pod każdą postacią – cała do chrupania – dlatego mam takie zdrowe zęby:), a także w sałatce i jako soczek.

Kochane Dzieciaki życzę Wam Niezwykłej Przygody z Zajączkiem!

BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe