GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Galaxy Life

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Galaxy Life – Społecznościowa gra MMO w której przejmujesz upadające królestwo śmiesznych stworków – Starlingów i strasz się je odbudować a z czasem zmienić nawet w potężne imperium.

Twoja przygoda w Galaxy Life rozpoczyna się na jednej z odległych planet na której został unieruchomiony statek Starlingów. Na początek wraz z dzielnymi stworkami stawiacie główną kwaterę tzw. punkt dowodzenia. Gdy tego dokonasz to od razu będziesz mógł zacząć tworzenie kosmicznego imperium, które to z biegiem czasu będzie gotowe do walki z innymi graczami, którzy mają dokładnie to samo zadanie. W międzyczasie co rusz atakują nas jacyś najeźdźcy i wtedy stawiamy szyki obronne lub to my podbijamy inne kolonie wysyłając swoje wojska.
Po za potyczkami najważniejsze jednak w grze jest dbanie o rozwój naszego imperium – zaczynamy od stworzenia dobrze działającej gospodarki, gromadzimy surowce, budujemy różnego rodzaju konstrukcje i budynki, rozwijamy armię, szkolimy szpiegów, a nowoczesne technologie nie są nam obce.

W grze z czasem zdobywamy niezbędne doświadczenie i wchodzimy na coraz wyższe poziomy, które otwierają przed nami kolejne surowce i budynki. A jeśli nowe rzeczy materialne to i nowe zadania – na to nigdy nie możemy narzekać w tej grze. Zbieramy zasoby, kończymy przepisy i odkrywamy kolejne funkcje tej fantastycznej gry.
Ale dużo by opowiadać.. a nie zdobyte imperia czekają.. Dodam tylko, że bardzo barwna i dopracowana grafika sprawi, że poczujesz się jakbyś tam był naprawdę.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Aby zagrać zaloguj się (jeśli masz konto) lub kliknij pomiń i Zagraj Teraz, ale musisz wiedzieć, że aby zapisać swój postęp i móc wrócić później do gry musimy być zarejestrowani i się zalogować. Więc warto to zrobić od razu!

Do dzieła! Starlingi i przestrzeń kosmiczna czeka właśnie na Ciebie!
Polecam! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Przygodowe, i Gry Strategiczne