GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Caveman In Prehistoric

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Caveman In Prehistoric – w grze wcielamy się w Cavemana, czyli Jaskiniowca i przenosimy się w prehistoryczne czasy. Nasz rozczochrany jaskiniowiec, ubrany w zwierzęce skóry i wyposażony w maczugę wygląda bardzo przystojnie jak tamte czasy:). Jednak maczuga nie będziemy używać – przynajmniej na początku :)… Jego zadaniem w każdym z leveli jest upolować odpowiednią ilość stworków, które próbują uciec. Dokonuje tego wstrząsając nimi:) – podskakuje i uderza w platformę w momencie gdy stworek jest tuż nad nim. Wtedy stworek staje się oszołomiony na parę chwil – przewrócony do góry nogami nie ma możliwości obrony więc biegniemy do niego i go strącamy.
Musimy jednak uważać bo stworek w pełni sił potrafi być groźny, a zetknięcie z nim powoduje u nas utratę jednego z trzech dostępnych żyć.
Czasami podskok i uderzenie w platformę może spowodować uwolnienie skarbów, które możemy zebrać aby mieć więcej punktów. Czasami też może pojawić się bonus – narzędzie np. w postaci wspomnianej wcześniej maczugi, którą możemy wiele:). Gdy jakieś z narzędzi bonusowych pojawi w naszym asortymencie możemy go użyć naciskając Spację.

Start – aby rozpocząć grę,
Sterowanie – strzałkami klawiatury:
w prawo – ruch Cavemana w prawo,
w lewo – ruch w lewo,
w górę – skok,

Score – liczba zdobytych punktów,
Życia – to postacie Cavemana na górze, na środku ekranu – na początku mamy dostępne 3 życia,

Daj wycisk stworkom! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe i Gry Przygodowe