GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cyfrowy Labirynt

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cyfrowy Labirynt – ten chłopiec bardzo lubi przygody i zabawy logiczne, a w szczególności matematyczne. Wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom możemy razem z nim rozwiązać fantastyczne zagadki matematyczne. Takie właśnie zagadki zawiera gra Cyfrowy Labirynt. Sprawdź jak bardzo skomplikowana jest ta matematyczna zagadka i rozwiąż zadania polegające na zbieraniu cyferek w odpowiedniej kolejności: w tym przypadku od najmniejszej do największej na końcu lądując w miejscu oznaczonym Meta. Aby „złapać” cyferkę w labiryncie nasz bohater musi na nią wejść – tylko wtedy zostanie ona zaliczona. Gdy zdarzy Ci się pominąć jakąś cyfrę lub pomylić kolejność to nie szkodzi zawsze można zacząć jeszcze raz – wtedy labirynt pokaże się na nowo z wszystkimi cyframi na swoich miejscach. Pokonując jeden labirynty za drugim chłopcem sterujemy przy pomocy strzałek na klawiaturze.
Tego typu gry są szczególnie ważne dla małych dzieci, które uczą się liczenia, matematyki i rozpoznawania, która cyfra jest większa. Zaprezentowany tutaj labirynt z cyferkami doskonale nadaje się jako pomoc edukacyjna dla najmłodszych.

Sterowanie – strzałkami na klawiaturze.

Powodzenia Moi Drodzy! 30313031 = BOBIBOBI 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dzieci, Gry Edukacyjne, Gry Logiczne, Gry Przygodowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Zabawy dla Dzieci