GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Skacząca Żabka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Skacząca Żabka (Kaeru Jump) – w tej grze skaczemy żabką po kamieniach, tak aby zaliczyć każdy z nich, ale tylko jeden raz (wtedy kamyk znika). W więc naszym zadaniem jest wyczyścić całą planszę z kamieni i prawić, by pozostał tylko jeden kamień, na którym zostanie żabka. Nie jest to bardzo łatwa gra, dlatego czasem trzeba kilku prób, aby w końcu dobrze rozegrać wodną łamigłówkę. A zatem rusz głową i do dzieła.

Sterowanie – za pomocą strzałek klawiatury. W bok możemy skręcić pod warunkiem, że tam gdzie się kierujemy jest kamień. Ograniczeniem w naszym ruchu po planszy jest także to, że nie możemy pójść w tył (jeśli np. stoimy skierowani w lewo, to nie możemy pójść w prawo). Pamiętajcie, że żabka może skakać na dalekie odległości.

Aby zacząć grę: klawisz Enter lub myszką kliknij na Press [Enter] Key.

W samej grze:

Stage – oznacza, na którym jesteśmy poziomie. Mamy ich do przejścia 10.

Retry lub naciśnij Enter – gdy znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia i chcesz zacząć level od początku,

Quit lub naciśnij klawisz Delete – aby wyjść do menu głównego i zacząć grę od początku.

Pomóżmy tej sympatycznej żabce uporać się ze wszystkimi dziesięcioma poziomami gry i sprawmy, żeby żadne kamienie nie zalegały już na jej stawie. Jest to bardzo ważne, ponieważ żabki lubią sobie skakać, a przez te kamienie już nie raz mocno poobijały sobie główki.

Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne