GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Smerfna Kolorowanka dla Dzieci

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Smerfna Kolorowanka dla Dzieci – Nie od dziś wiemy, że najmłodsi lubią smerfne gry dla dzieci, do tego gdy są to fajne kolorowanki… Super. Czego można chcieć więcej. Trzeba tylko wziąć w ręce pędzel – myszkę i zacząć kolorować obrazek po obrazku aż 10 różnych smerfnych scenek!

Czy smerfy na pewno są niebieskie, czy Gargamel to na pewno „czarny” charakter, czy obraz Smerfetki będzie kolorowy? Wszystko zależy od Was. Maluj, dekoruj i zmieniaj wzory jak tylko chcesz. Do wyboru mamy naprawdę sporo możliwości.:
– Kolorowanie – pamiętaj o zaznaczeniu pędzla i wyborze fajnych kolorów,
– Wzory – wybierz odpowiedni wzór aby „pokolorować” odpowiednim wzorem,
– Dekorowanie – na dole znajdziesz ciekawe ozdobniki,
– Kształty – z lewej znajdziesz kształty, którymi możesz dodatkowo przyozdobić obrazek.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

A który ze Smerfów jest Waszym ulubionym bohaterem? Czy jest to Ważniak, który jest bardzo przemądrzały i poucza wszystkich? A może Ciamajda, choć strasznie nieporadny to taki kochany. Jest też Papa Smerf najstarszy i najbardziej doświadczony Smerf w smerfnej wiosce. Smerfetka – prawdziwa gospodyni wśród swoich kolegów, ale zawsze piękna. Łasuch – o! to akurat jeden z moich ulubionych niebieskich milusińskich, mógłbym z nim zamieszkać, a on codziennie piekłby mi pyszne ciasta i babeczki. O kimś zapomniałem?

Serdecznie Polecam Wszystkim Małym Smerfom!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Kolorowanki, i Gry Znane Postacie