GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Tom i Jerry: Całuśne Myszki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Tom i Jerry: Całuśne Myszki (Mr. and Mrs. Jerry Kissing) – to zabawa, w której myszki: Jerry i jego partnerka oraz kotek Tom wybrali się razem na piknik. Ponieważ myszki są w sobie bardzo zakochane ciągle myślą tylko o przytulaniu i pocałunkach. Ponieważ Tom występuje tu w roli przyzwoitki nasze zadanie nie jest łatwe – staraj się, aby myszki całowały się tylko gdy kotek śpi. Gdy jednak robi się niespokojny wtedy natychmiast przestajemy, ale gdy nie patrzy znów wracamy do przytulania:).

Gra jest na czas, a więc zdobywamy jak najwięcej punktów się da zanim upłynie. Wykorzystujemy każdą okazję do tego, aby przytulić się lub pocałować z ukochaną. Kotek Tom lubi spać przy włączonym radiu, kiedy leci z niego muzyka. Czasem jest tak, że możemy zauważyć, że z radiem coś się dzieje, przestaje grać i to jest sygnał, aby przestać się przytulać, bo Tom wtedy budzi się ze swojej drzemki i naprawia radio. Kiedy znowu płyną z niego nutki z muzyką, wracamy do swojego ulubionego zajęcia.

Zagrajcie w tę grę z przyjaciółmi i porównajcie swoje wyniki. Ten kto zdobędzie najwięcej punktów zostanie mistrzem przytulania i całowania.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Gdy kotek nie patrzy klikamy i trzymamy wciśnięty przycisk myszy dopóki Tom śpi.

Lubisz przygody Toma i Jerry’ego? Bo jeśli tak to zagraj też w: Zabawy Toma i Jerry’ego a także w: Tom i Jerry: Nocna Przekąska

Wszystkim Dzieciaczkom życzę Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Nie Daj się Złapać, i Gry Znane Postacie