GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Opieka nad Kotkiem

Ocena gry:

8.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Opieka nad Kotkiem (Cyber Chatons) – wybierz jednego z trzech z kotków: Jade, Bruni lub Violette i zaopiekuj się nim, przy czym kotek Violette to największe wyzwanie. Dostajemy pod opiekę kotka i któregokolwiek z nich wybierzemy, musimy zadbać o to, aby miał jedzenie lub picie, rozrywkę i opiekę, bo w przeciwnym razie kotek zacznie płakać i miauczeć, a w konsekwencji zostanie nam zabrany – a tego byśmy nie chcieli.

Nasz kotek ma trzy generalne potrzeby:
Nourriture – jedzenie, picie, karma,
Passe-temps – zabawy: skakanka, muzyka, kłębek wełny,
Soins – opieka: głaskanie, szczotkowanie, wymiana piasku.

O tym czego kotkowi brakuje, informuje nas wskaźnik pod każdym z trzech potrzeb.

Bien-entre – zadowolenie kotka,

Tempo – czas na wykonanie zadania – po tym czasie kotek będzie zadowolony z naszej opieki lub nie, o czym zostaniemy poinformowani na koniec w podsumowaniu procentowym – im bliżej 100%, tym kotek bliższy pełni szczęścia :). Zadowolenie kotka możemy na bieżąco obserwować w Bien-entre.

Ale zawsze możemy zagrać jeszcze raz klikając Rejouer.

Pielęgnowanie pupila w domu, czy to kotek, czy tez psiak jest bardzo wymagające i trzeba brać pełną odpowiedzialność za zwierzątko, które przyjmujemy pod swój dach. Dlatego pamiętajcie, że nie jest to zabawka, ale żywa istota, która ma takie same uczucia jak my i dobrze traktowana odwdzięczy się miłością.

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Opieka, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta