GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Praca w Biurze

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Praca w Biurze – to nietypowa gierka typu obsługa – mianowicie naszym zadaniem jest obsługiwać komputer:), a raczej kiedy tylko się da nie robić tego! Przecież w pracy są ciekawsze rzeczy niż tylko wpatrywanie się w monitor komputera i wpisywanie danych. Szefowa karze pracować i pracować, a My mamy fajniejsze rzeczy do zrobienia. Jak myślicie o jakie czynności chodzi? Rzucanie samolocikami do kosza? Chyba jednak coś ciekawszego…

Nasz „czas wolny” jest uzależniony od tego czy czasami nie nadchodzi Nasza szefowa. W czasie kiedy nie mamy nadzoru srogiej szefowej staramy się robić inne „ważniejsze” rzeczy. A mamy ich trochę do wykonania np. pomalowanie się szminką, wykonanie telefonu, zabawa w łączenie punktów, rzucanie do tarczy, Gadu-Gadu itd… Wszystkie te czynności są dużo ważniejsze, bo przecież trzeba jakoś w pracy ładnie wyglądać, a rano nie chce się wcześniej wstać, aby o to zadbać, a rozmówki ze znajomymi? No przecież nie możemy ich zaniedbywać. Trochę rozrywki też się przyda, więc udanej zabawy! Wybrane zadanie musimy wykonać gdy szefowa nie patrzy – czasami jest bardzo łatwo bo nie ma jej długo, ale czasami pojawia się znienacka i wtedy klops!:)

Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy myszki i klawiatury – klikamy na wybraną czynność, a następnie przy pomocy myszy klawiatury wykonujemy ją.
Basla – aby rozpocząć grę,

Mała Uwaga! Gdy jednak przez przypadek zostaniemy złapani możemy spróbować swoich sił jeszcze raz klikając Terkar.

Powodzonka i nie daj się złapać! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje i Zabawy dla Dzieci