GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Party na Dzień Dziecka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Party na Dzień Dziecka (Children’s Day Party) w tym szczególnym dniu urządzenie zabawy dla dzieci może być niezłą frajdą. Możemy wszystko nieźle zaplanować i w bardzo fajny, ale i prosty sposób zorganizować party dla kolegów i koleżanek. Wszyscy czekamy na ten dzień cały rok więc warto uczcić go w wyjątkowy sposób.

W grze mamy do udekorowania aż cztery różne lokalizacje, w których mogłaby odbyć się nasza impreza – począwszy od Salonu (Living Room), poprzez Sypialnię (Bedroom) i Kuchnię (Kitchen), a skończywszy na Ogrodzie (Garden).

W każdym z wymienionych miejsc dbamy o to aby wszystko było na swoim miejcu i nie zabrakło ozdób i elementów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zaczynamy od specjalnego umeblowania i ozdabiania, następnie dekorujemy używając ozdób, jedzenia, picia itd… Wykorzystujemy dostępne baloniki, torty, desery, koktajle, kwiaty, napisy, słodkości, plakaty itp… To wszystko obowiązkowo znajdzie się na naszym party. Nie możemy jednak zapominać o gościach – a więc znajdzie się miejsce dla naszych koleżanek, a kto ma ochotę zaprosi także ulubionego zwierzaczka.

Play – aby zacząć grę,
Done – efekt końcowy.

Prawdziwe Przyjęcie dla Dzieci – z prawdziwym przyjęciem dla najmłodszych na pewno jest większy kłopot niż w tej grze, ale dla chcącego nic trudnego;). Z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa czy też przyjaciół można takie przyjęcie zorganizować, aby fajnie zaakcentować ten szczególny na całym świecie dzień w roku: Dzień Wszystkich Dzieci.

Zatem Moi Drodzy pozostaje mi życzyć Wam Miłej Zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Święta i Zabawy dla Dzieci