GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Kompozytor

Ocena gry:

7.50
/10 (liczba ocen:
2
)

BobiBobi Kompozytor HTML5 – Nowa gra na tableta i smartfona od BobiBobi. Bawimy się w kompozytora z BobiBobi. Mamy do wyboru aż 4 instrumenty, dzięki którym stworzymy niezapomnianą melodyjkę: pianinko, gitara, syntezator i vibe. A pomoże nam w tym BobiBobi, który zagra to co zechcemy. Stworzoną muzyczkę możemy odtworzyć naciskając Odtwórz (strzałkę). Możemy także prześledzić zapis naszego utworku na dole ekranu – nutki na pięciolinii.

Graj – aby rozpocząć zabawę,
Odtwórz – odtwarza nagraną linię melodyczną,
Wyczyść – czyścimy wszystko i zaczynamy całą zabawę od początku.

Myśleliście kiedyś o tym, żeby być kompozytorem własnej muzyki? Jeśli tak, to jest to gra specjalnie dla Was. Być kompozytorem to znaczy stworzyć własną, niepowtarzalną muzykę, czyli nie odtworzyć coś co już kiedyś słyszeliśmy, ale próbując łączyć dźwięki zrobić muzykę zupełnie nową. Jeśli wyjdzie Wam to fajnie, to znaczy, że macie prawdziwy talent i może warto byłoby namówić rodziców, aby kupili Wam sprzęt do tworzenia muzyki. Może to być jakiś instrument, na którym próbujecie brzdękać sobie coś swojego, albo profesjonalne urządzenia komputerowe z programami pozwalającymi na tworzenie muzyki elektronicznej.

Miłej zabawy i wspaniałych kompozycji! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, i Zabawy dla Dzieci