GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kuchnia Sary: Quesadilla

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kuchnia Sary: Quesadilla (Sara’s Cooking Class: Quesadilla) – w tej grze przygotowujemy pyszne danie pochodzące z Meksyku o nazwie Quesadilla*. Postępujemy zgodnie z instrukcją kuchareczki Sary, aby wszystko zakończyło się sukcesem.

Składniki i akcesoria kuchenne, których potrzebujemy pokazane są na dole ekranu po lewej stronie – przyjrzyj się im, a następnie wyszukaj gdzieś w kuchni Sary: w lodówce, w szafce czy też na wieszaczku. Gdy już je znajdziemy wszystkie potrzebne rzeczy układamy (przeciągamy) je na stół, aby były gotowe do użycia. Następnie postępując zgodnie z przedstawianymi poleceniami wykonujemy zadania typu: krojenie, smażenie, zawijanie itd..

Jak się pewnie dobrze domyślacie jeśli danie meksykańskie to na pewno pojawi się tortilla. Oczywiście, że tak – to cienkie ciasto jest coraz bardziej popularne nawet w Polsce. Przypomina trochę naleśnika, ale jest twardsze. Jest to coś pomiędzy naleśnikiem, a ciastem do pizzy. Do tego przepisu możecie dodawać swoje ulubione składniki i zmieniać go. Ja zawsze dodaje jeszcze tylko kukurydzę z puszki i wtedy jest to perfekcyjne danie.

Play – aby zacząć grę,

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Miłego gotowania i Smacznego! BobiBobi ;P

* Quesadilla – słowo quesadilla pochodzi od hiszpańskiego słówka „queso”, które oznacza „ser”.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie