GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czary Mary

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Czary Mary (Magic Spells) – to fajna zabawa, w której naszym głównym zadaniem jest odczarowywanie. Pewna czarownica Madam Frost użyła złej magii i zaczarowała wszystko co jej się tylko spodobało np. zamieniła ogonki kotka i konia, roztopiła cały śnieg księżniczce, która planowała zabawę na ślizgawce. Sprawdźcie co należy zrobić, aby zaprowadzić porządek i odczarować teraz wszystko tak jak powinno być.

Aby powstrzymać ten proceder i wyzwolić wszystko spod wpływu złych czarów musimy tylko zebrać odpowiednie składniki i wrzucić je do kotła. Jeśli np. potrzebujemy czerwone serce, żółty księżyc i różowy kwiat to klikamy na nie, a one już same wlecą do garnka. Problem polega na tym, że składniki krążą nad gotującym się kotłem i aby je strącić musimy w nie wycelować. Musimy jednak uważać, bo gdy nie trafimy w odpowiedni składnik, a ten wpadnie do garnka zrobi się hałas, który może zbudzić śpiącą za ścianą czarownicę. Ale to nie jedyna rzecz, która może zbudzić wiedźmę – gdy nie zdążymy wykonać zadania przed upływem czasu wtedy także zostaniemy przyłapani na gorącym uczynku.

Do wyboru mamy dwa poziomy gry: Easy – łatwy, Hard – trudny, a do przejścia wiele leveli, a tym samym wiele złych zaklęć do zdjęcia.

Sterujemy:
przy pomocy myszki

Miłej zabawy! Czary Mary, Hokus Pokus..
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i Gry Zręcznościowe