GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Restauracja u Myszki Jerry

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Restauracja u Myszki Jerry (Jerry’ Diner) – Sympatyczna, Disneyowa myszka zaprasza do gry wszystkie dzieci. Przenieś się do mysiego świata i zagość w tej niesamowitej restauracji gdzie gospodarzem jest Jerry.

Zapraszamy na obiad! Początek gry to oczywiście otwarcie naszego lokalu, a w nim pierwsi goście. Takich właśnie głodnych klientów zaczynamy obsługiwać tak szybko jak tylko możemy, bo inaczej tracimy cenne pieniądze. Nasi goście są bardzo niecierpliwi (wiadomo są głodni) i dlatego musimy czym prędzej posadzić ich przy dostępnych stolikach – kliknij na gościa lub gości, a następnie na wolny stolik. Następnie zaczynasz obsługę zbierasz zamówienie, realizujesz je i dostarczasz do stolika. Po zjedzeniu klient opuszcza lokal, a my sprzątamy stolik i oczywiście zbieramy kasę.

Do przejścia mamy aż 30 leveli z których każdy jest bardziej wymagający. Z każdym poziomem możesz też udoskonalać swoje zdolności i lokal – wystarczy kliknąć Upgrades.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Dziewczyny! A Wam jak podoba się praca kelnerki? Na pewno jest wymagająca, ale też bardzo ciekawa. W zabawę w kelnerkę możecie pobawić się w domu z mamą i tatą lub koleżankami. Może być naprawdę zabawnie i ciekawie. Może np. podasz kolację rodzicom zabawiając się w kelnerowanie.

Zagraj też w inne fantastyczne gry:
Restauracja u Myszki Miki
Tom i Jerry: Nocna Przekąska
Tom i Jerry: Całuśne Myszki

Miłej Zabawy w Restaurację! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie