GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Diego Snowboardzista

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Diego Snowboardzista (Go Diego Go: Snowboard Rescue) – tym razem przeniesiemy się w góry i będziemy razem z Diego przygotowywać się do Zimowej Olimpiady:).

Lubisz sporty zimowe, a zwłaszcza olimpijskie? Jeśli tak to Diego zaprasza Cię do takiej właśnie gry gdzie przeżyjesz z nim fantastyczną przygodę. Nasz bohater wybrał się na stok gdzie ma do wykonania misję – musi uratować odpowiednią ilość zwierzaków. Na swej drodze spotka małe pingwiny, foczki i niedźwiadki – to które ratuje (zbiera). Omija natomiast sowy, wilki i inne przeszkody jak pagórki czy lód.

Sterowanie – przy pomocy myszki.
Diego może też skorzystać ze skoczni – wtedy najlepiej wcisnąć spację aby wykonać ciekawe figury w powietrzu. Spację Wciskamy też gdy będziemy mieli „spotkanie” z przeszkodą, aby móc znów ruszyć z impetem.

Na śniegu. Próbowaliście kiedyś zabawy na śniegu? Mam na myśli Snowboard lub Narty, no ostatecznie sanki czy jabłuszko. Właściwie można zjeżdżać na wszystkim – nawet na worku foliowym;). Jednak snowboard czy narty to już wyższa szkoła jazdy i na początku nie należy próbować samemu, ale z instruktorem lub pod czujnym okiem mamy lub taty. Za to jak się już spróbuje i nauczy to frajda jest niesamowita i chce się więcej i więcej…

Miłej gry i powodzenia dla Wszystkich Snowboardzistów i Narciarzy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Sporty Zimowe i Gry Znane Postacie