GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ariana Grande Kolorowo

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ariana Grande Kolorowo (Ariana Grande Colors Of The Year) – Mamy ogromną przyjemność przedstawić Ci piękną, uzdolnioną i przesympatyczną Arianę Grandę. Na pewno się polubicie i już pierwsze wasze spotkanie będzie pełne mody i zabawy.

Ariana lubi być na czasie z trendami i z modą. Przegląda internet, magazyny i żywo interesuje się wydarzeniami świata mody. Dziś zaprasza Cię na zabawę z kolorami. Motywem przewodnim są oczywiście kolory tego roku. Poznaj je abyście mogły razem stworzyć stylizację dnia. Przemiana Ariany będzie kompletna dzięki poszczególnym etapom metamorfozy. Może zacznijcie od stworzenia makijażu? Wykorzystaj dostępne kosmetyki i baw się a potem przechodząc przez kolejne etapy dobierz ubrania, fryzurę, buty, akcesoria i dodatki. Dzięki temu kreacja będzie kompletna, Ariana piękna a Ty dumna ze swojego osiągnięcia.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie