GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Robimy Mufinki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Robimy Mufinki – w tej gierce musimy pomóc naszym młodym kuchareczkom przyozdobić jak najwięcej mufinek. Mufinki przesuwają się po taśmie (z każdym następnym levelem coraz szybciej), a naszym zadaniem jest je ładnie udekorować. Każda z dziewczynek ma inne zadanie. Pierwsza dziewczynka nakłada polewę – jedną z trzech dostępnych. Druga dekoruje kolorowymi cukiereczkami, a trzecia ozdabia owocami. Zadanie wbrew pozorom nie jest łatwe, ponieważ aby dobrze przyozdobić każdą z mufinek musimy się wykazać refleksem.

Wykazać się refleksem oznacza po prostu być bardzo szybkim, a na pewno szybszym od tych pędzących ciasteczek. Ciastka są w ruchu – jadą po taśmie i nie jest łatwo ucelować w sam środek, zwłaszcza że z każdym levelem mufinki jadą szybciej…

Aby wykonać zadanie, czyli przejść do kolejnego levelu musimy przyozdobić odpowiednią ilość mufinek. Jeśli nam się nie uda możemy zagrać jeszcze raz klikając Play Again.

Gdy udekorujemy odpowiednią ilość mufinek nasze dziewczynki się bardzo ucieszą, wtedy klikamy Next Level.

Aby rozpocząć grę najpierw musimy się zapoznać z instrukcją, a kiedy to zrobimy klikamy SKIP i przechodzimy do pracy, czyli pierwszego levelu.

Miłej zabawy! Z BobiBobim Wam się upiecze:)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie i Gry Znane Postacie