GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

My Little Pony: Elements of Harmony

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

My Little Pony: Elements of Harmony – Spędź przyjemne chwile i zrelaksuj się w krainie kucyków My Little Pony. Przygotowały dla Ciebie niewielkie wyzwanie i ćwiczenie dla umysłu.

Każdy mózg potrzebuje od czasu do czasu jakiegoś treningu, aby utrzymać kondycję.  Twój także chętnie weźmie udział w zabawie. Wejdź do gry. Wybierz poziom, jaki uważasz za odpowiedni dla Ciebie i zaczynamy. Na polu gry zobaczysz rozsypane kolorowe kryształy. Twoim zadaniem jest usunąć je i uzbierać najwięcej punktów, jak się da. Aby to zrobić należy połączyć jedną ciągłą linią co najmniej trzy takie same kryształy. Można by było tak grać w nieskończoność, ale kryształów przybywa. Gdy chociaż jeden z nich dotknie górnej linii, nastąpi zakończenie gry i podsumowanie Twoich osiągnięć. Staraj się więc mieć oko na całą planszę i utrzymać w grze jak najdłużej.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry My Little Pony, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Trzy w Linii, i Gry Znane Postacie