GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czy Bobry Latają?

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Czy Bobry Latają? (Jump With Justin) – Czy Bobry latają? Pytanie na pierwszy rzut oka wydaje się tak łatwe, jak dwa plus dwa. Każdy, kto widział bobry od razu udzieli negatywnej odpowiedzi. Chyba, że wcześniej spotkał Justina.

Justin jest bobrem niezwykłym. Podobnie, jak jego bracia i siostry czuje przemożną słabość do drewna ale już dawno znudziło go budowanie kolejnych tam i domków z patyków. On ma przed sobą wyższe i odleglejsze cele. On jest naukowcem i bobrzym wynalazcą. Pomóż mu zdobywać różne potrzebne do jego działalności przedmioty. Jak? Justin wybudował wielką procę, która umożliwia wystrzelenie go wysoko w niebo. Ale ktoś musi naciągnąć tą procę a potem posterować nim. I o to właśnie bardzo by Cię Justin poprosił. Przyjmij to wyzwanie i wystrzel go a następnie kieruj nim w taki sposób, aby doleciał, jak najdalej a po drodze uzbierał dużo fajnych rzeczy. Tylko omijaj niebezpieczne bomby i inne zagrożenia.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, Gry Zwierzęta, i Zabawy dla Dzieci