GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Myszka, Zając lub Słoń

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Myszka, Zając lub Słoń (Shaper Shifter) – to rodzaj przygodowej gry dla dzieci w której mamy do dyspozycji 3 bohaterów, a raczej jednego, ale w trzech różnych wcieleniach.

Sprytne Zwierzątka. Każde ze zwierzątek przedstawionych w tej malowanej grze dla dzieci ma inne możliwości. Słonik pokonuje większe przeszkody, zajączek skacze, a myszka wślizgnie się tam gdzie nie mogą pozostałe. Zgrana z nich paczka nie ma co. I tak też zawsze było…

„Pewnego razu trójka najlepszych przyjaciół: Słoń Trąbalski, Zajączek Poziomka i Myszka Fiszka dostała zaproszenie na karnawałowe przyjęcie. Wiadomość była pięknie napisana i zapakowana w tajemniczą kopertę bez nadawcy. Przyjęcie miało się odbyć na Wielkiej Górze. Zwierzątka bardzo się ucieszyły z zaproszenia bo bardzo lubiły przyjęcia, ubrały się w swoje odświętne stroje i udały się pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że wszystko jest gotowe i przystrojone tylko… tylko:
– Tu nie ma żadnych gości – powiedział zajączek,
– I w ogóle tu jakoś ponuro – dodał słonik – spadamy stąd…
W tej samej jednak chwili zdarzyło się coś niezwykłego – zaczął wiać przeraźliwy wiatr i zwierzątka znieruchomiały. Potem pojawił się cień Złego Czarnoksiężnika, którego głównym zajęciem były eksperymenty i czarowanie. Tym razem Czarnoksiężnik postanowił wypróbować swoje nowe zaklęcie rozmnażania. Dlatego na przyjęcie zaprosił tylko 3 osoby, jednak jak się okazało zaklęcie nie zadziałało i zamiast sklonować zwierzątka te zmieniły się w jedno jako słoń, zając i myszka… To się narobiło…!”

Czy zwierzątka wrócą do swojej dawnej postaci? Czy ktoś je odczaruje? A może zaklęcie samo przestanie działać…Zagrajcie i zobaczcie jakie przygody spotkały naszego MyZaSłonia:).

Sterujemy – chodzimy i skaczemy przy pomocy Strzałek, zaś zmieniamy bohatera przy pomocy klawiszy numerycznych 1, 2, lub 3.

Powodzenia i Miłej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe i Gry Zwierzęta