GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mój Mały Smok

Ocena gry:

6.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Mój Mały Smok (My Little Dragon) – zaopiekuj się Małym Smokiem, który od teraz będzie Twoim własnym zwierzątkiem. Sprawdź jak to jest być odpowiedzialnym za małe stworzonko.

Smocze Wyzwania. Ten mały, sympatyczny smok został porzucony. Nie może liczyć na niczyją pomoc, ale na szczęście jesteś tutaj Ty. Na pewno z radością zaadoptujesz tego zwierzaka, prawda? Nie chodzi tutaj niestety o samą zabawę, ale biorąc go pod swoją opiekę musisz zadbać o to, żeby był zawsze nakarmiony, miał co pić, był zdrowy i dobrze się bawił. Możecie przejść tutorial, czyli samouczek, który pokaże Wam jak dbać o smoka i co kryje się pod każdą z ikonek. Możecie zaproponować mu fajne przebranie, kapelusik czy okularki. Decydujecie kiedy smok idzie spać. Po ikonce z sercem widzicie czy coś mu dolega i jak się czuje. Ikonka sztućców to wiadomo, jeść! Kiedy smok jest brudny należy go umyć. Oczywiście odrobina rozrywki też jest wskazana.

Sterowanie – przy pomocy myszki

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Opieka, Gry Przygodowe, i Gry Zręcznościowe