GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Klondike

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Klondike: Zaginiona Ekspedycja – Dzieciaki! Jeśli lubicie społecznościowe gry farmerskie to chciałbym przedstawić Wam całkiem nową propozycję jaką jest powyższa gra w której razem z jej bohaterami przeżyjecie wspaniałą przygodę.

Zagraj za darmo – zarejestruj się i zagraj za darmo w tą fantastyczną grę, która przeniesie Cię w nieznany dotąd świat wyzwań i niesamowitych przygód. W grze wcielamy się w młodego i pełnego werwy chłopca, który postanawia wyruszyć w podróż w poszukiwaniu swojego ojca. Ojciec chłopca to poszukiwacz złota, któremu nigdy dotąd nie zdarzyło się nie wrócić na czas do domu. To właśnie powoduje że nasz młody przyjaciel niewiele myśląc postanawia sprawdzić co stało się z ojcem i jego ekspedycją. Gdy docierają na amerykańskie pogranicze czyli mniej więcej w miejscu gdzie ślad zaginionej ekspedycji się urywa okazuje się, że trzeba włożyć sporo pracy aby tam w ogóle przetrwać nie mówiąc już o dalszych poszukiwaniach. Dodatkowo zbliżająca się zima powoduje, że życie tam to walka o przetrwanie gdzie chlebem codziennym jest karczowanie drzew, rozbijanie kamieni, naprawa budynków czy hodowla zwierząt.

Gdy już uzupełnimy zapasy i nabierzemy sił to możemy zacząć planować ekspedycje. Dzięki tym właśnie wyprawom odkryjecie nowe, nieznane tereny pełne skarbów i surowców, które przydadzą Wam się w kolejnych etapach. Gra wciąga niemiłosiernie i każdego kto czuje w sobie zew natury zajmie na dobrych parę chwil:).

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Do gry możesz zalogować się po wcześniejszej rejestracji lub poprzez FaceBooka. Generalnie gra nie wymaga logowania Spróbuj teraz, ale aby zapisać swój postęp i móc wrócić później do gry musimy być zarejestrowani i zalogowani.

A więc do dzieła! Ekspedycja i przygoda w Klodike czeka właśnie na Ciebie!
Polecam! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Przygodowe, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje