GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hopper 6

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Hopper 6 – to już kolejna część ciekawej gry platformowej skierowanej do dzieci. Znów wcielamy się w postać małej kulki z oczkami o imieniu Hopper:).

Kulką do celu! Celem gry jest dotarcie do złotej gwiazdki. Skaczemy małą kulką do celu, ale nie jest to wcale takie łatwe. Po drodze możemy spotkać stworki, przez które nasz Hopper traci życie. Unikaj ich i pędź do celu!

Gra składa się z aż 10 plansz. Przechodzimy je po kolei, a aby przejść do kolejnego levelu musimy dotrzeć do złotej gwiazdki. Przechodząc grę możemy wręcz zaprzyjaźnić się z sympatyczną, skaczącą kulką. Aż chce się jej pomagać w zdobywaniu kolejnych plansz. Gra określana jest mianem platformowej, jednak równie dobrze można zaliczyć ją do gier zręcznościowych. Przejście tej gry to prawdziwe wyzwanie, nawet dla zapalonych graczy. Nie poddawajcie się zbyt szybko, bo odrobina cierpliwości i kilka prób to klucz do sukcesu. Zagrajcie ze swoimi przyjaciółmi i mierzcie sobie czas przejścia każdej planszy. Turniej Hoppera 6 czas zacząć!

Start – naciśnij, aby rozpocząć grę

Poruszamy się:
w prawo, w lewo – strzałkami na klawiaturze,
Skok – za pomocą spacji .

Powodzonka! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Hopper