GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Arbuzowy Hipcio

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Arbuzowy Hipcio (Hippo’s Feeder) – w tej przygodowej grze marzeniem hipopotama jest zaspokojenie swojego głodu arbuzem. Arbuz ten powoduje także, że nasz bohater lub bohaterowie stają się Arbuzowymi Hipciami:) – w arbuzowe paski. W zaspokojeniu apetytu naszym fioletowym i nieco ociężałym przyjaciołom pomoże sprytny turysta, którego zadaniem jest wrzucić arbuza prosto do paszczy wygłodniałego hipopotama. Musimy jednak uważać aby samemu nie stać się jego pożywieniem – nie zbliżajmy się zbyt blisko!

Kilka cennych wskazówek:
– Kamień – przy jego pomocy pozbywamy się zbędnych skrzyń,
– Papryka – jeśli podamy hipopotamowi paprykę spowoduje to, że stanie się on bardzo wściekły co czasem może być pomocne np. przy rozwalaniu skrzyń.
– Dynamit – wybucha gdy rzucimy w niego kamieniem.
– Cytrusy – przy okazji możemy zaspokoić swoje pragnienie zjadając smaczne i zdrowe cytrusy. Dzięki nim gromadzimy także bezcenne punkty.

Do przejścia mamy aż 20 poziomów, czyli 20 różnych plansz. Pierwsza jest dość łatwa i zapoznajemy się w niej w z poruszaniem i sympatycznym hipciem, który zmienia się w arbuzowego zwierzaka. A swoją drogą to całkiem fajnie byłoby gdybyśmy przybierali kolory tego co akurat zjedliśmy. Na przykład zjemy pomarańcza i nasza skóra robi się pomarańczowa, ślina zamienia się w sok, a cali pachniemy pomarańczą.

Sterowanie – biegamy i skaczemy przy pomocy strzałek na klawiaturze natomiast celujemy i rzucamy przy pomocy myszki.

Miłej, Afrykańskiej Przygody! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry Przygodowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zwierzęta