GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Paws to Beauty: Szczeniaki i Kociaki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Paws to Beauty: Szczeniaki i Kociaki (Paws to Beauty: Puppies & Kitties) – Zapraszamy do gry wszystkie dzieci a w szczególności miłośników małych kociaków i szczeniaków.

Zwierzęce Spa. Twoi koci i psi przyjaciele już czekają aż się nimi zajmiesz. Wykąp wybranego przez siebie pupila i ubierz go jak tylko chcesz! Ale po kolei. Psiaki i małe kotki to najsłodsze stworzenia jakie można sobie wyobrazić. Ich pyszczki i wpatrujące się w nas oczka są przecudowne! W tej grze poznajemy aż sześciu takich małych agentów. Są to: kociaki Terry, Clint, Molly oraz szczeniaki Cooper, Dexter i Otis.

W tej grze możecie oczywiście zagrać sześć razy i zaopiekować się każdym ze zwierzątek z osobna. Kiedy już zdecydujemy kto będzie naszym pierwszym klientem, rozpoczynamy pielęgnację i przywrócenie zwierzaka do stanu idealnego sprzed błotnej kąpieli. Sięgamy po mydło i trzymając je myszką, ruszamy energicznie na postaci zwierzaka. Mydlimy go tak długo aż zapełni się cały pasek postępu zadania widoczny u góry ekranu gry. Podobnie postępujemy z kolejnymi czynnościami. Wszystko to, aby przywrócić blask ich sierści. A może spodoba Wam się ta praca tak bardzo, że sami otworzycie kiedyś swoje własne spa dla zwierzaków? Udanej zabawy!

Sterujemy – klikamy.

Powodzenia w Grze! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Opieka, Gry Pielęgnacja, i Gry Zwierzęta